5 zalety lodówek Side by Side

Czytasz teraz
5 zalety lodówek Side by Side

Wiele osób kojarzy je z amerykańskich filmów i seriali, jednak są one coraz częściej spotykane w polskich kuchniach. Lodówki Side by Side, bo o nich mowa, różnią się od tradycyjnych modeli przede wszystkim budową, wielkością i designem. Posiadają dwoje drzwi, a komora zamrażarki umieszczona jest obok chłodziarki. Jeśli taka lodówka jest Twoim marzeniem, ale ciągle nie jesteś przekonany do jej zakupu, sprawdź, jakie są jej największe zalety.

Imponująca pojemność

Zdecydowanie największym atutem lodówek Side by Side jest ich pojemność. Na rynku dostępne są modele, które oferują nawet 600 litrów pojemności. Jest to szczególnie ważne dla rodzin wielodzietnych, ponieważ przechowują one znacznie więcej produktów spożywczych. Wiele przestrzeni jest zarówno w chłodziarce, jak i zamrażarce, dlatego możemy gromadzić duże zapasy żywności nawet na kilka dni. W zależności od swoich potrzeb, możemy wybrać model, w którym obie komory mają takie same pojemności albo posiadają większą chłodziarkę.

Przestronność

W standardowej lodówce często brakuje miejsca, dlatego produkty spożywcze zazwyczaj wkładamy chaotycznie, często jeden na drugim. Zaletą lodówki Side by Side jest jej przestronność, dzięki czemu z łatwością pogrupujemy żywność tak, aby była przechowywana w najbardziej optymalnych warunkach. Teraz dżemy będziemy mogli przechowywać na górnej półce, nabiał i wędliny pośrodku, a warzywa i owoce na dole w specjalnych szufladach. Po otwarciu drzwi lodówki ukaże nam się przejrzysty podział. W rezultacie szybko odnajdziemy i sięgniemy po ten produkt, na którym nam zależy.

lodówki side by side

Wygoda użytkowania

Kolejną zaletą lodówki Side by Side jest wysoki komfort użytkowania. Posiada ona dwoje drzwi, które są krótsze niż w standardowych modelach, przez co łatwiej można dostać się do przechowywanych produktów. Poza tym, jeśli chcemy wyjąć produkt z chłodziarki, wystarczy, że otworzymy tylko jedne drzwi.

Dodatkowe udogodnienia

Wiele osób ceni lodówki Side by Side nie tylko za pojemność, ale również za stosowane w nich nowoczesne funkcje i udogodnienia, które przydają się podczas codziennego użytkowania. Większość dostępnych modeli posiada wbudowane kostkarki do lodu i dystrybutory wody, a niektóre mają dodatkowo specjalny barek na napoje. W najbardziej innowacyjnych modelach można znaleźć kamery, duże wyświetlacze, moduły Wi-Fi, a nawet wbudowane głośniki Bluetooth.

Nowoczesny design

Na koniec nie sposób pominąć walorów estetycznych lodówek Side by Side. Ze względu na duże rozmiary i dwoje drzwi, prezentują się one niezwykle efektownie. Na ich wygląd wpływają również umieszczone w drzwiach kostkarki do lodu czy eleganckie panele sterowania z wyświetlaczami. Takie lodówki bez wątpienia staną się dodatkową ozdobą wnętrza kuchennego.

lodówki side by side Lodówka side by side Beko GNE 64021 XB

Typ lodówki: Side by Side
Roczne zużycie energii (kWh/rok) 434
Pojemność użytkowa chłodziarki (l) 368
Pojemność użytkowa zamrażarki (l) 190
Dystrybutor wody nie
Rodzaj sterowania Elektroniczne
Ilość i rodzaj półek 5 (szklanych)
lodówki side by side
Kliknij, by ocenić ten wpis!
[Total: 1 Average: 5]
+ posts
About The Author
admin