Czy suszarka do ubrań jest potrzeba w domu?

Czytasz teraz
Czy suszarka do ubrań jest potrzeba w domu?

Suszarka do ubrań to możliwość zadbania o jakość swoich ubrań, niezależnie od tego jak duży metraż posiadamy w domu. Warto ją wybrać, by móc efektywnie ograniczyć czas na suszenie i układanie ubrań.

Funkcjonalne urządzenie w domu

Suszarka do ubrań to urządzenie po jakie coraz chętniej sięgają mieszkańcy domów i mieszkań. Daje szerokie możliwości w zakresie wyboru programu suszenia i skrócenia czasu na ich uporządkowanie. Niezależnie od tego czy jest to jeans, delikatne ubrania, czy te dla dzieci – suszarka pozwala wybrać ustawienia do prasowania, do szafy, do suszenia i bez zagnieceń. Z taką możliwością zadbania o ubrania, by nie pogniotły się nawet wówczas, gdy zapomni się je szybko wyjąć.

suszarka do ubrań

Rozwiązanie dobre dla każdego

Suszarka do ubrań tak naprawdę sprawdza się w każdym domu, ponieważ żadne z nich nie jest… suszarnią. Niezależnie od metrażu, suszenie ubrań wewnątrz zawsze bywa kłopotliwe, bo wymaga miejsca, a w okresie zimowym powoduje, że zwiększa się wilgotność w pomieszczeniu. Często ubranie trzeba wieszać w pokojach, także w tych, w których się śpi, co nie jest do końca zdrowym rozwiązaniem. Suszarka do ubrań to więc optymalne rozwiązanie, które pozwala zrezygnować z rozwieszania prania w domu, szukania najdogodniejszego miejsca, zdejmowania prania, prasowania, układania w szafie itd. Ponadto nie trzeba się obawiać, że twarda woda powoduje, że ubrania są sztywne po suszeniu i nieprzyjemne w dotyku, co nie sprzyja ich zakładaniu. Polecanym rozwiązaniem dla domu jest suszarka Bosch – niezwykle funkcjonalna i praktyczna na co dzień. Dzięki niej nie wchodzi już w grę wywieszanie prania na zewnątrz, kiedy pogoda na to nie pozwala i zajmowanie metrażu domu, w trakcie zimy i innych dni, kiedy nie można wynieść ich na dworze. To też okazja do tego, żeby piękny i słoneczny dzień spędzić np. na spacerze, a nie wywieszaniu prania, zdejmowaniu go, składaniu.

Ergonomicznie

Suszarka jest spora, ale nie oznacza, że zajmuje dużo miejsca. W praktyce zajmuje go tyle, co pralka, dlatego ciekawym rozwiązaniem jest fakt, że można ją ustawić np. na pralce w słupku. Wymaga to jedynie dodatkowych łączników, dlatego w praktyce nieistotnym jest fakt, że posiadamy pralkę innej marki – nawet wówczas można na niej ustawić suszarkę Bosch.

Zamiast pralko-suszarki

Większość osób ma w domu pralkę, dlatego uważają, że kupowanie pralko-suszarki mija się z celem i stanowi niepotrzebne wydatki. Stąd z czasem warto zdecydować się na zakup suszarki, którą można ustawić dodatkowo na pralce. Z reguły pralko-suszarka zużywa więcej wody, co ma wpływ na wydatki w domu. Stąd znacznie ekonomiczniejszym rozwiązaniem jest dokupienie samej suszarki, która jest i funkcjonalna i jak się okazuje nie sprawi problemu w ustawieniu jej w domu lub mieszkaniu.

Suszarka Siemens WT 45H25EPL Suszarka Siemens WT 45H25EPL

Wysokość (cm) 84.2
Szerokość (cm) 59.8
Głębokość (cm) 59.9
Waga (kg) 51
Pojemność znamionowa (kg) 8
Rodzaj suszarki Kondensacyjna (z pompą ciepła)
Klasa efektywności energetycznej A++
sprawdź cenę
Suszarka Bosch WTR 85V5EPL Suszarka Bosch WTR 85V5EPL

Wysokość (cm) 84.2
Szerokość (cm) 59.8
Głębokość (cm) 63.6
Waga (kg) 46.7
Pojemność znamionowa (kg) 8
Rodzaj suszarki Kondensacyjna (z pompą ciepła)
Klasa efektywności energetycznej A++
sprawdź cenę
Suszarka Bosch WTH 8500SPL Suszarka Bosch WTH 85V0GPL

Wysokość (cm) 84.2
Szerokość (cm) 59.8
Głębokość (cm) 59.9
Waga (kg) 47.427
Pojemność znamionowa (kg) 8
Rodzaj suszarki Kondensacyjna (z pompą ciepła)
Roczne zużycie energii (kWh/rok) 236
sprawdź cenę
Kliknij, by ocenić ten wpis!
[Total: 1 Average: 5]
+ posts
About The Author
admin