Jaka zmywarka do zabudowy?

Czytasz teraz
Jaka zmywarka do zabudowy?

Zmywarka jest jednym z tych sprzętów AGD, które oferowane są zarówno w wersji wolnostojącej, jak i do zabudowy. Urządzenia do zabudowy są coraz chętniej przez nas kupowane. Nie wyróżniają się one na tle kuchennych mebli, a spełniają dokładnie takie same funkcje, jak ich wolnostojące odpowiedniki. Dlaczego jeszcze warto zdecydować się na zmywarkę do zabudowy i jaką wybrać?

Zalety zmywarki do zabudowy 60 cm

Najpopularniejsze wśród zmywarek do zabudowy mają 45 lub 60 cm szerokości. Jak się łatwo domyślić 60-centymetrowe zmywarki mają większą pojemność i pozwalają tym samym na zmywanie większego załadunku. Będą więc optymalnym sprzętem, jeżeli w Twoim domu zamieszkuje kilka osób, a Ty raz na jakiś czas zapraszasz do siebie znajomych. Duża pojemność sprawi, że rzadziej będziesz zmuszony uruchamiać zmywarkę, a więc korzystać z niej będziesz znacznie wydajniej. Wydawać by się mogło, że 15 cm różnicy to tak niewiele, a jednak, w przypadku zmywarki, może przynieść znaczne korzyści.

Zmywarka do zabudowy – na co zwrócić uwagę?

Kiedy wybierasz zmywarkę do zabudowy, warto zapoznać się z jej parametrami i funkcjami, aby uniknąć wpadki. Przede wszystkim, sprawdź, jakie programy zmywania oferuje Ci dany model i czy są one dostosowane do Twoich potrzeb i pozwolą na skuteczne oczyszczenie naczyń, z których korzystasz najczęściej. Użytkowanie zmywarki ułatwią Ci natomiast wszelkie wskaźniki, które poinformują Cię na przykład o braku soli czy braku nabłyszczacza. Niezwykle praktyczny jest też wskaźnik czasu pozostałego do końca programu, dzięki któremu zawsze będziesz wiedzieć, kiedy Twoje naczynia będą już czyste i gotowe do wyjęcia ze zmywarki.

Modele zmywarek do zabudowy, które pozwalają oszczędzać

Oszczędna zmywarka do zabudowy w pierwszej kolejności będzie cechować się niskim poborem wody w stosunku do liczby kompletów naczyń, które jest w stanie zmyć za jednym razem. Po drugie, posiadać będzie wysoką klasę energetyczną, by pozwolić Ci skutecznie zmywać przy jeszcze mniejszym zużyciu prądu. Takie połączenie sprawi, że zmywanie naczyń stanie się naprawdę tanie, a mycie ich przy pomocy gąbki i płynu po prostu się nie będzie opłacać – zwłaszcza biorąc pod uwagę i czas, który musisz na to poświęcić. Dobra zmywarka będzie również oferować Ci program pozwalający na zmywanie połowy załadunku – tak byś zawsze mógł zmywać oszczędnie, niezależnie od ilości naczyń, które musisz umyć, i nigdy nie musiał niepotrzebnie czekać z uruchomieniem zmywarki, kiedy nie uzbierałeś jeszcze pełnego wsadu.

zmywarka do zabudowy Zmywarka Beko DIN 24310

Klasa efektywności energetycznej: A+
Pojemność znamionowa (kpl.): 13
Roczne zużycie energii (kWh/rok): 295
Roczne zużycie wody (litr/rok): 3220
Instalacja: Do zabudowy
Ilość programów: 4
zmywarka do zabudowy
Kliknij, by ocenić ten wpis!
[Total: 1 Average: 5]
+ posts
About The Author
admin