Suszarka do włosów za 150 złotych – jak ją wybrać?

Czytasz teraz
Suszarka do włosów za 150 złotych – jak ją wybrać?

Suszarka towarzyszy wielu kobietom każdego dnia podczas pielęgnacji włosów oraz układania fryzury. Tak naprawdę suszarka za 150 złotych, to już urządzenie z wyższej półki. Zazwyczaj takie modele w zestawie posiadają dodatkowe nasadki, funkcję jonizacji oraz inne funkcje, które chronią nasze włosy i zwiększają atrakcyjność urządzenia. Codzienna stylizacja i pielęgnacja włosów staje się łatwiejsza, gdy tylko mamy odpowiedni sprzęt. Oferta rynkowa jest bardzo szeroka, a jeśli dysponujemy budżetem w wysokości 150 złotych, to naprawdę możecie kupić sprzęt z najwyższej półki.

Na co zwrócić uwagę?

Zanim jednak poniesie nas ekscytacja przed zakupem suszarki, musimy pamiętać o tym, że wiele urządzeń nie jest wartych swojej ceny. Wiele modeli nie spełnia podstawowych wymagań, które są dla nas priorytetem. Słaba wydajność i wątpliwa jakość wykonania przekładają się na wytrzymałość oraz żywotność urządzenia. Warto więc dokładnie przejrzeć ofertę rynkową, aby znaleźć suszarkę, która spełni nasze oczekiwania.

Parametry techniczne

Skoro już mamy zamiar wydać aż 150 złotych na suszarkę do włosów, to powinniśmy wiedzieć czego możemy wymagać. Jeśli chodzi o moc, to urządzenia w tym przedziale cenowym powinny mieć od 750 do 2500 W. Modele z tej półki, powinny być wyposażone w szereg dodatkowych funkcji. Przykładem jest nawiew zimnego powietrza, koncentrator, uchwyt do podwieszania oraz zabezpieczenie przed przegrzaniem. Regulacja prędkości oraz regulacja temperatury powinna być maksymalnie 6-stopniowa.

Możliwość regulacji urządzenia

Do dyspozycji mamy duże możliwości regulacyjne. Mowa tutaj przede wszystkim o możliwości dostosowania prędkości pracy urządzenia oraz temperatury. Regulacja prędkości może okazać się nieoceniona, szczególnie podczas stylizacji fryzur. Możemy dostosować temperaturę, co jest ważne dla osób, które posiadają delikatne i wrażliwe włosy. Wiele modeli posiada wygodną regulację, zarówno prędkości, jak i temperatury.

suszarka Suszarka do włosów Philips BHD 030/00

Moc (W) 2000
Regulacja temperatury 3 stopnie
Regulacja prędkości 2 stopnie
Zimny nadmuch tak
Jonizacja tak
Zabezpieczenia ThermoProtect
sprawdź cenę

Moc suszarki

Oprócz tego, że możemy dopasować możliwości urządzenia do własnych potrzeb, ważna jest również ich moc. Im będzie ona wyższa, tym większą temperaturę będziemy mogli wygenerować – włosy zostaną więc wysuszone szybciej. W sklepach znajdziemy modele bardzo zróżnicowane – są tam suszarki o mocy 1000 W, jak i o mocy 2500 W.
Skoro mamy możliwość regulacji temperatury oraz prędkości urządzenia, to nie warto decydować się na jakieś nadmierne oszczędności pod tym względem. Słabsza suszarka nie będzie przekładać się na mniejsze zużycie energii elektrycznej – będzie musiała jedynie działać dłużej. Oczywiście musimy również wspomnieć o dodatkach, które zwiększają komfort oraz wygodę podczas korzystania z suszarek. Przykładem jest nawiew zimnego powietrza.

Kliknij, by ocenić ten wpis!
[Total: 1 Average: 5]
+ posts
About The Author
admin