Ranking lodówek do 1800 zł

Czytasz teraz
Ranking lodówek do 1800 zł

Nie dla każdego wybór lodówki jest prostym zadaniem. Ogromna liczba modeli sprawia, że decyzja powinna zostać dokładnie przemyślana. Dla wielu osób kluczową rolę odgrywa cena. Sprzęt AGD powinien być ekonomiczny w zakupie, a jednocześnie funkcjonalny i niezawodny. Pamiętajmy, że wyposażenia kuchni nie zmieniamy zbyt często. Powinien być to więc zakup na lata. Lodówka Amica to idealna opcja dla tych, którzy chcą zainwestować gotówkę raz, a porządnie.

Czym kierować się podczas wyboru lodówki?

Podczas wyboru lodówki należy kierować się nie tylko ceną. Duże znaczenie mają wymiary. Zwróćmy szczególną uwagę na wysokość oraz szerokość. Wiele zależy od tego, jak dużym pomieszczeniem dysponujemy. Oczywistym jest, że im wyższa lodówka, tym większa pojemność. Z drugiej strony może ona przytłoczyć małe wnętrze. Niewielkie lodówki zużywają również mniej energii. Zwróćmy również uwagę na rozmiar zamrażarki. Nie można jednoznacznie odpowiedzieć, jaki jest najlepszy, gdyż jest to kwestia bardzo indywidualna.

Istotne jest to, aby lodówka była praktyczna i komfortowa w codziennym użytkowaniu. Najlepiej, aby posiadała spory pojemnik na warzywa i owoce, czy też inne produkty spożywcze. Ponadto powinna ona posiadać regulowany poziom wilgotności. Sterowanie nowoczesnych lodówek odbywa się zwykle poprzez elektroniczny panel, co jest o wiele wygodniejsze. Przed podjęciem ostatecznej decyzji sprawdźmy liczbę półek, dodatkowych szuflad i pojemników. Niemałe znaczenie ma również sposób zamykania lodówki, czy też podział wewnętrzny. Nie bez znaczenia jest również klasa energetyczna, ponieważ to ona warunkuje poziom zużycia energii.

lodówka do 1800 zł

Jaka lodówka do 1800 zł?

Wśród lodówek marki Amica znajdziemy wiele świetnych modeli, które nie kosztują więcej niż 1800 zł. To świetna opcja dla tych, którzy nie posiadają zbyt dużego budżetu. Poniżej przedstawiono ranking lodówek, które cieszą się ogromną popularnością wśród klientów.

1. Amica FK3355.2F – to model wolnostojący dostępny w niezwykle ekonomicznej cenie. Jest on wyposażony w duży pojemnik VitControl, który znacząco przedłuża świeżość warzyw oraz owoców. Klasa energetyczna A+ zmniejsza zużycie energii, co również stanowi niewątpliwą zaletę. Lodówka została wyposażona w system automatycznego odszraniania oraz odmrażania, a więc łatwiej można utrzymać ją w idealnym stanie. Model ten posiada również funkcję Super Chłodzenia, co jest szczególnie ważne w przypadku przygotowań do specjalnych uroczystości.

2. Amica FK3356.2FX – to lodówka do 1800 zł z systemem FlexiShelf, co oznacza, że swobodnie zaaranżujemy jej przestrzeń wewnętrzną. Samodzielnie decydujemy o wysokości półek, dzięki czemu już nigdy nie będziemy mieć problemów z wstawieniem do lodówki produktów spożywczych. Model ten jest niedrogi, a zarazem funkcjonalny. Został on wyposażony w szereg udogodnień m.in. automatyczne odmrażanie, pojemnik na owoce i warzywa, elektroniczne sterowanie.

3. Amica FK3556.2FZAA – energooszczędna chłodziarko-zamrażarka o wysokiej pojemności. Dzięki niej zminimalizujemy zużycie energii. To świetna propozycja dla osób, które potrzebują dużego, a zarazem niedrogiego i bezawaryjnego modelu. Warto wspomnieć o możliwości ustawiania trybu ECO – w tym przypadku optymalna temperatura dopasowywana jest w sposób automatyczny.

4. Amica FK3556.2FZXAA – to model o klasie energetycznej A++. To prawdziwa gratka dla tych, którzy chcą uniknąć wysokich rachunków za prąd. Ta lodówka do 1800 zł posiada uniwersalne drzwi L/P, a więc można ją elastycznie dopasować do własnych potrzeb. Zapewnia ona wydajną, a zarazem cichą pracę. Została wyposażone w m.in. system FlexiShelf, pojemnik VitalControl, czy też funkcję Szybkiego Chłodzenia.

lodówka do 1800 zł Lodówka Amica BK 3045.4 NF 1190707

Wysokość (cm) 177.6
Szerokość (cm) 54
Głębokość (cm) 54
Klasa efektywności energetycznej F
Roczne zużycie energii (kWh/rok) 288
Pojemność użytkowa chłodziarki (l) 177
Pojemność użytkowa zamrażarki (l) 64
lodówka do 1800 zł
lodówka do 1800 zł Lodówka Amica BK 3055. 6 NFM 1190729

Wysokość (cm) 177.6
Szerokość (cm) 54
Głębokość (cm) 54
Klasa efektywności energetycznej F
Roczne zużycie energii (kWh/rok) 288
Pojemność użytkowa chłodziarki (l) 177
Pojemność użytkowa zamrażarki (l) 64
lodówka do 1800 zł
lodówka do 1800 zł Lodówka Amica FK3556.2FZAA

Klasa efektywności energetycznej: A++
Roczne zużycie energii (kWh/rok): 274
Pojemność użytkowa chłodziarki (l): 266
Pojemność użytkowa zamrażarki (l): 94
Kolor: Biały
lodówka do 1800 zł
lodówka do 1800 zł Lodówka Amica FK3556.2FZXAA

Klasa efektywności energetycznej: A++
Roczne zużycie energii (kWh/rok): 274
Pojemność użytkowa chłodziarki (l): 266
Pojemność użytkowa zamrażarki (l): 94
Kolor: Inox
lodówka do 1800 zł
Kliknij, by ocenić ten wpis!
[Total: 1 Average: 5]
+ posts
About The Author
admin