Lodówka z wyświetlaczem – jak ją wybrać?

Czytasz teraz
Lodówka z wyświetlaczem – jak ją wybrać?

W tradycyjnych lodówkach poziom chłodzenia ustawiamy za pomocą zwykłych pokręteł. Nowoczesne sprzęty AGD zamiast nich posiadają wygodne wyświetlacze cyfrowe, za sprawą których jesteśmy w stanie wybrać temperaturę chłodzenia w sposób niezwykle precyzyjny. Dzięki temu temperatura w naszej lodówce może być dokładnie dopasowana do jej zawartości oraz specyfiki produktów, które w niej przechowujemy. To z kolei pozwala nam cieszyć się z ich przedłużonej świeżości. Jak zatem wybrać dobrą lodówkę z wyświetlaczem?

Lodówka z wyświetlaczem – dlaczego warto?

Elektroniczny wyświetlacze w lodówkach umieszczane są na ich zewnętrznej obudowie, tak byśmy w każdej chwili mogli odczytać wprowadzone ustawienia, ale też mieli do nich wygodny dostęp, kiedy ustawienia te chcemy zmodyfikować. Co więcej, takie rozwiązanie pozwala nam na wybór poszczególnym parametrów czy też dodatkowych funkcji, jakie oferuje nam nasza lodówka, bez konieczności jej otwierania. Oznacza to, że niepotrzebnie nie narażamy przechowywanych w niej produktów na niekorzystne działanie ciepłego powietrza, dzięki czemu mogą one zachowywać świeżość przez dłuższy czas, a i sama chłodziarka pracuje znacznie wydajniej.

lodówka z wyświetlaczem

Do czego służy wyświetlacz w lodówce?

Wyświetlacze w nowoczesnych lodówkach obsługiwane są z reguły poprzez przyciski sterujące lub panel dotykowy. Stosowane w lodówkach Whirlpool wyświetlacze sensorowe pozwalają Ci na łatwą i bezproblemową zmianę ustawień za pomocą dotykowych przycisków. Korzystając z przycisków sterujących LED, możesz swobodnie wybierać poziom temperatury chłodzenia osobno dla chłodziarki i zamrażalki, dobierając parametry tak, by lodówka w jak najlepszy sposób mogła chronić Twoją żywność. W ten sposób wybierzesz również wszystkie inne funkcje dodatkowe, jakie oferuje Ci Twoja lodówka.

Co jeszcze oferują lodówki z wyświetlaczem?

Lodówka z systemem sterowania elektronicznego gwarantuje Ci stałe utrzymanie odpowiednio dobranych parametrów chłodzenia, przez cały czas kontrolując wysokość panującej w jej wnętrzu temperatury. Jednak wydajna praca lodówki nie zależy wyłącznie od wprowadzanych w niej ustawień. Aby urządzenie mogło służyć Ci przez lata, oszczędzając jednocześnie Twój czas i energię, warto zdecydować się na model wyposażony w system No Frost. To za jego sprawą pojawiająca się we wnętrzu lodówki wilgoć jest z niej natychmiast usuwana, dzięki czemu nie gromadzi się tam szron ani lód, a Ty nie musisz rozmrażać urządzenia. Jednocześnie Twoja chłodziarka może pracować równie wydajnie przez cały czas, znacznie mniej się zużywając.

lodówka z wyświetlaczem Lodówka Beko RCNA 366E40ZXBRN

Klasa efektywności energetycznej E
Roczne zużycie energii (kWh/rok) 249
Pojemność użytkowa chłodziarki (l) 215
Pojemność użytkowa zamrażarki (l) 109
Pojemność całkowita brutto (l) 348
Technologie No Frost
sprawdź cenę
Kliknij, by ocenić ten wpis!
[Total: 1 Average: 5]
+ posts
About The Author
admin