Jak wybrać lodówkę do zabudowy?

Czytasz teraz
Jak wybrać lodówkę do zabudowy?

Choć tendencje na rynku wnętrzarskim zmieniają się jak w kalejdoskopie, klasyczne zabudowy kuchenne nie wyszły do tej pory z mody. Być może dlatego, że symbolizują coś więcej, niż tylko chwilowy trend. Ich kupno jest głęboko przemyślaną inwestycję w komfort i estetykę kuchni, którą uzupełniają właściwie dobrane sprzęty AGD. Czym kierować się przy wyborze lodówki do zabudowy, by uzyskać najlepszy rezultat?

Zabudowa z lodówką – aspekty praktyczne

Osoby, które do tej pory nie korzystały z AGD do zabudowy w kuchni, często nie zdają sobie sprawy ze specyfiki projektów lodówek o takim przeznaczeniu. Sprzęty te różnią się od standardowych, wolnostojących urządzeń o wiele większą liczbą parametrów, niż tylko wymiary. Obudowanie typowej lodówki solidnym drewnem czy płytą MDF w krótkim czasie skończyłoby się jej awarią i koniecznością ponownego zakupu. Lodówka do zabudowy z racji utrudnionego dostępu powietrza powinna być wyposażona w optymalnie dostosowany system schładzania. Przyglądając się dostępnym modelom, należy zwrócić uwagę przede wszystkim na wykorzystanie technologii, które mogą rekompensować problemy z cyrkulacją. Doskonałym przykładem wyjścia z tej sytuacji będzie system All-Around Cooling, z którego korzysta lodówka Samsung BRB260010WW, w połączeniu z inteligentnym kompresorem Digital Inverter.

lodówka do zabudowy

AGD do zabudowy – o czym nie można zapomnieć?

Nowoczesne modele lodówek do zabudowy to zupełnie inna klasa urządzeń, niż poprzedzające je sprzęty sprzed kilkunastu lat. Mimo tego, iż pracują one dzień i noc w dosyć wymagających warunkach, ich awaryjność pozostaje niezmiennie na bardzo niskim poziomie. Kluczem do zadowolenia z zakupu tego typu lodówki jest oczywiście wybór produktu marki wysokiej klasy.
Przy projekcie urządzenia powinny zostać uwzględnione rozwiązania, które pozwolą na jego długoletnie działanie w ograniczonej przestrzeni. W kontraście do nich pozostają chociażby propozycje marki Samsung, której specjalizacją są między innymi sprzęty AGD do zabudowy. Lodówki takie, jak BRB 260031WW, wyposażone są nie tylko w obowiązkową technologię No Frost, ale także dodatkowo chłodzone poprzez metalową nakładkę z tyłu urządzenia (Metal Cooling).

Lodówka do zabudowy – harmonijna kompozycja wnętrza

Jeżeli AGD do zabudowy musi spełniać szereg dodatkowych wymagań, czy nie lepiej byłoby zastanowić się nad innymi rozwiązaniami dla kuchennej przestrzeni? Pytanie to zadaje sobie wiele rodzin, które stoją u progu koniecznego remontu kuchni, dysponując przy tym ograniczonym budżetem. Nie zawsze można udzielić na nie jednoznacznej odpowiedzi bez znajomości indywidualnych potrzeb użytkowników kuchni.
Warto jednak przypomnieć, co leży u podstaw nieprzemijającej kariery zabudowy kuchennej. Przede wszystkim jest to trudny do zastąpienia efekt wizualny, jaki przynoszą spójne, idealnie przylegające do siebie powierzchnie. Zabudowa pomaga także utrzymać w kuchni wysoki stopień organizacji, a wszystkie przybory i naczynia znajdują się w niej w łatwo dostępnym miejscu. To perfekcyjny przepis na personalizację kuchni, o której funkcjonalność zadba przeznaczona dla niej lodówka.

lodówka do zabudowy Lodówka Samsung BRB 260010WW
Aktualnie Brak
Klasa efektywności energetycznej: A+
Pojemność użytkowa chłodziarki (l): 196
Pojemność użytkowa zamrażarki (l): 71
Technologia No Frost: tak
Rodzaj: do zabudowy
Kolor: Biały
lodówka do zabudowy
lodówka do zabudowy Lodówka Samsung BRB 260031WW

Klasa efektywności energetycznej: A+
Pojemność użytkowa chłodziarki (l): 194
Pojemność użytkowa zamrażarki (l): 72
Technologia No Frost: tak
Rodzaj: do zabudowy
Kolor: Biały
lodówka do zabudowy
Kliknij, by ocenić ten wpis!
[Total: 1 Average: 5]
+ posts
About The Author
admin