Chłodziarka z No Frost – dlaczego warto ją wybrać?

Czytasz teraz
Chłodziarka z No Frost – dlaczego warto ją wybrać?

Lodówki z technologią No Frost zdobywają coraz większą popularność na rynku AGD. I nie ma się co dziwić. Plusów takiego rozwiązania nie brakuje i to nie tylko ze względu na przedłużoną świeżość produktów, ale i żywotność samego urządzenia. Jeżeli więc zastanawiasz się na tym, czy warto zainwestować w chłodziarkę z systemem No Frost, by świadomie podjąć decyzję, warto dowiedzieć się, jakie technologia ta przyniesie Ci korzyści.

No Frost – co to jest?

Chłodziarka No Frost posiada specjalne systemy wentylacyjne, które na bieżąco usuwają wilgoć z wnętrza urządzenia. Jest to możliwe za sprawą odpowiedniej cyrkulacji powietrza. Pojawiające się w środku lodówek ciepłe powietrze odprowadzane jest na zewnątrz, a jednocześnie jest ono zastępowane przez powietrze chłodne, dzięki czemu poziom wilgoci pozostaje niezmieniony, a komora chłodzenia – sucha. Nie ma więc możliwości, by powstał w niej szron czy lód. Główną zaletą takiego rozwiązania jest to, że raz na zawsze możesz pożegnać się z koniecznością rozmrażania chłodziarki.

chłodziarka z No Frost

Świeże produkty przez dłuższy czas

Ponieważ poziom wilgoci w chłodziarce jest kontrolowany, świeże produkty, takie jak mięsa, ryby, sery, warzywa czy owoce, pozostają w dobrej kondycji przez znacznie dłuższy czas. Na dłużej zachowują one również swoje składniki mineralne i witaminy. Możesz więc nie tylko rzadziej robić zakupy, ale też mieć pewność, że zakupiona żywność dostarcza Ci maksimum składników odżywczych. Co więcej, wiele z lodówek bezszronowych, posiada dodatkowe systemy, które przedłużają świeżość przechowywanych produktów. Przykładowo, w swoich chłodziarkach No Frost firma Bosch stosuje technologię VitaFresh plus, która pozwala cieszyć się dwukrotnie przedłużoną świeżością żywności.

Dłuższa żywotność chłodziarki

Osadzający się na wewnętrznych ściankach chłodziarki lód powoduje, że urządzenie musi pracować o wiele intensywniej, by utrzymać wskazane przez Ciebie parametry na stałym poziomie. Oznacza to, że znacznie spada jego wydajność, a więc jest droższe w utrzymaniu, a co gorsze, szybciej się zużywa. Dobrym sposobem na pozbycie się tego problemu jest regularne rozmrażanie lodówki, które jednak jest wyjątkowo czasochłonne, dlatego jeszcze lepszym pomysłem będzie tu zakup chłodziarki z systemem No Frost. Dzięki tej technologii problem rozwiązuje się sam, a rozmrażanie lodówki nie jest już potrzebne. Ty za to możesz wykorzystać oszczędzony w ten sposób czas na ciekawsze zajęcia.

chłodziarka z No Frost Lodówka Bosch KGN 33KLEAE

Wysokość (cm) 176
Szerokość (cm) 60
Głębokość (cm) 66
Waga (kg) 58.55
Klasa efektywności energetycznej E
Roczne zużycie energii (kWh/rok) 237
Pojemność użytkowa chłodziarki (l) 193
Pojemność użytkowa zamrażarki (l) 89
sprawdź cenę


Kliknij, by ocenić ten wpis!
[Total: 1 Average: 5]
+ posts
About The Author
admin