Wydajny odkurzacz na każdą kieszeń

Czytasz teraz
Wydajny odkurzacz na każdą kieszeń

Dobry odkurzacz musi spełniać kilka warunków, które przyczynią się zarówno do wygody jego użytkowania, jak i pozwolą Ci na maksymalnie szybkie sprzątanie. Idealny odkurzacz jest więc wydajny, ale przecież nie może też zbyt dużo kosztować. Jak znaleźć perfekcyjny odkurzacz, który nie zrujnuje naszego domowego budżetu?

Kompleksowy odkurzacz o wielu funkcjach

Kiedy na urządzenia AGD nie chcesz wydawać zbyt dużo pieniędzy, warto poszukać rozwiązań uniwersalnych. Co to oznacza w przypadku odkurzacza? Uniwersalny odkurzacz to taki, który sprawdzi się zarówno z domu, jak i na przykład w garażu, podczas sprzątania samochodu, tarasu czy nawet podjazdu. Pozwoli Ci na zebranie kurzu, ale również i usunięcie żwiru. Funkcjonalny odkurzacz umożliwi Ci także sprzątanie zabrudzeń, które są wilgotne. Co więcej, może dysponować też funkcją wydmuchu, dzięki której nie będziesz zmuszony już ręcznie grabić liści. Odpowiednio silny nadmuch powietrza zgarnie je za Ciebie w dowolnie wybrane miejsce. Kiedy zdecydujesz się na multifunkcyjne urządzenie, kupowanie każdego ze sprzętów osobno przestanie być konieczne, a więc z całą pewnością sporo zaoszczędzisz.

odkurzacz

Uniwersalny odkurzacz to nie znaczy duży

Może wydawać Ci się, że skoro odkurzacz będzie pełnił tak wiele funkcji, automatycznie musi być naprawdę duży. Nic bardziej mylnego. Bez trudu znajdziesz kompaktowe odkurzacze, które zastąpią Ci kilka urządzeń sprzątających. Ważne są również możliwości, jakie odkurzacz daje Ci w zakresie jego przechowywania. Szczególnie przydatna jest w tym wypadku przemyślana pozycja parkingowa oraz specjalne miejsce w obudowie, które pozwoli Ci na przechowywanie dołączonych do odkurzacza akcesoriów, rur oraz ssawek. Dzięki temu Ty zaoszczędzisz miejsce, a wszystkie potrzebne Ci końcówki zawsze będą pod ręką.

Tani i wydajny odkurzacz – jak wybrać?

Nawet gdy chcesz się zdecydować na ekonomiczną wersję odkurzacza, warto poszukać jej u wiodącego producenta. Niższa cena wcale nie musi oznaczać konieczności rezygnacji z jakości. Również w ofercie najlepszych producentów sprzętów drobnego AGD znajdziesz rozwiązania na każdą kieszeń. Wybierając odkurzacz znanej marki, zyskujesz pewność co do jego żywotności, długiej gwarancji, ale i łatwej dostępności na przykład do worków czy filtrów, które będziesz musiał wymieniać, czy dodatkowych akcesoriów, za sprawą których urządzenie będzie mogło pełnić jeszcze więcej funkcji.

odkurzacz Odkurzacz Bosch BGC05AAA1

Rodzaj: Odkurzacz workowy
Moc wejściowa (W): 700
Konstrukcja rur: Teleskopowe
Pojemność worka/pojemnika (l): 1.5
Parkowanie: Poziome i pionowe
odkurzacz
odkurzacz Odkurzacz Amica VM 6011

Rodzaj: Odkurzacz workowy
Moc wejściowa (W): 700
Konstrukcja rur: Teleskopowe, Metalowe
Pojemność worka/pojemnika (l): 3
Parkowanie: Poziome i pionowe
Rodzaj filtrów EPA 12
odkurzacz
Kliknij, by ocenić ten wpis!
[Total: 1 Average: 5]
+ posts
About The Author
admin