Skóra gotowa na lato – jaki depilator wybrać?

Czytasz teraz
Skóra gotowa na lato – jaki depilator wybrać?

Lato to czas, w którym pokazujemy więcej ciała. Dlatego też jeszcze bardziej zależy nam na tym, by nasza skóra wyglądała perfekcyjnie. Chcemy więc, by była idealnie gładka i nie odstraszała zbędnym owłosieniem. Depilatory pomagają nam pozbyć się niechcianych włosków na znacznie dłużej, niż ma to miejsce w przypadku ich golenia. Czym cechuje się idealny depilator, który zagwarantuje nam długotrwały efekt?

Depilator bezprzewodowy czy zasilany sieciowo?

Jakiś czas temu na rynku sprzętów małego AGD pojawiły się depilatory bezprzewodowe. Dają one większą elastyczność z uwagi na łatwiejszą możliwość manewrowania nimi podczas zabiegu depilacji, ale mają i swoje wady. Odpowiednio wcześniej musisz przecież pomyśleć o tym, by naładować ich baterie, a jeżeli do wydepilowania masz większy obszar ciała, jedno ładowanie może nie wystarczyć. Co więcej, akumulator z czasem ulega zużyciu, a więc pozwoli Ci na coraz krótsze sesje depilacji. Oznacza to, że prędzej czy później będziesz musiała wymienić urządzenie na nowe. Depilatory zasilane sieciowo gotowe są do pracy w każdej chwili, a do tego są znacznie trwalsze.

depilator

Ile pęset powinien mieć depilator?

Wiadomo, że im więcej par pęset ma nasz depilator, z tym większą dokładnością będzie usuwał włoski, jednak zbyt duża liczba pęset nie będzie odpowiednia dla każdego. Parametr ten powinnaś wybrać w zależności od gęstości swojego owłosienia, tego, czy włoski są grube i twarde czy raczej łamliwe i cienkie, ale również rodzaju swojej skóry oraz stopnia zaawansowania w przeprowadzaniu depilacji. Kiedy Twoja skóra jest wrażliwa, a Ty dopiero zaczynasz przygodę ze stosowaniem depilatora, zbyt duża liczba pęset może być czynnikiem, który sprawi, że zabieg stanie się bolesny, a Twoja skóra będzie nadmiernie podrażniona.

Technologie, na które warto zwrócić uwagę

Przed zakupem depilatora warto również przeanalizować kwestię zastosowanych w nim technologii, które sprawią, że depilacja będzie dokładniejsza i bardziej komfortowa. Dzięki temu depilator będzie dla nas jeszcze bardziej użyteczny. Jakie systemy mogą nam się przydać? Końcówki SoftLift to rozwiązanie, za sprawą którego leżące włoski są unoszone i nakierowywane w stronę pęset, skutkiem czego depilacja jest znacznie dokładniejsza i przebiega szybciej. Gdy natomiast kupujesz swój pierwszy depilator, zwróć uwagę na jego dodatkowe wyposażenie, Nasadki, które znajdziesz w zestawie, takie jak rolki masujące, mogą sprawić, że nawet przy wrażliwej skórze, zabieg przebiegać będzie w komfortowych dla Ciebie warunkach.

depilator Depilator Braun MBSE9 WHT
Rodzaj nasadek:Nasadka do depilacji
Nasadka do golenia
Nasadka do przycinania
Szczoteczka do peelingu
System masażu: tak
Wet&dry: tak
depilator
depilator Depilator Philips BRP 545/00
Sposób depilacji Dyski
Głowica: 32 punkty chwytania włosków, 17 dysków
Rodzaj nasadek: Głowica goląca
Wet&dry: tak
Regulacja prędkości: 2 stopnie
Mycie pod wodą tak
depilator
Kliknij, by ocenić ten wpis!
[Total: 1 Average: 5]
+ posts
About The Author
admin