Piekarnik z funkcją grilla – jakie daje możliwości?

Czytasz teraz
Piekarnik z funkcją grilla – jakie daje możliwości?

Piekarnik z funkcją grilla daje wiele kulinarnych możliwości i zdecydowanie ułatwia pracę w kuchni. Potrawy z grilla są zdrowsze niż ich smażone odpowiedniki ze względu na krótki czas gotowania oraz minimalną ilość tłuszczu, niezbędną do przygotowania mięsa. Przedstawiamy zalety piekarnika z grillem oraz podpowiadamy, jaki piekarnik do zabudowy wybrać do własnej kuchni.

Amica ED37214B X-TYPE

Piekarnik Amica model ED37214B X-TYPE posiada rozbudowaną funkcję grilla, która pozwala na ekspresowe przygotowanie różnorodnych dań. Funkcję grillowania można wykorzystać do opiekania niewielkich porcji mięs i innych produktów takich jak:

– steki,
– sznycle,
– kurczak,
– kiełbaski,
– zapiekanki,
– ryby,
– tosty.

Główną zaletą funkcji grilla w piekarniku jest szybkość przygotowywania dań, a co za tym idzie, oszczędność energii elektrycznej. Piekarnik został zaprojektowany w klasie energetycznej A, co możliwe było dzięki zastosowaniu do jego produkcji najnowszych technologii. Piekarnik Amica to oszczędność pieniędzy oraz dbałość o środowisko naturalne. Oprócz przydatnej funkcji grilla, ten model piekarnika posiada również szereg innych funkcji, niezbędnych w codziennej pracy w kuchni. Wśród nich wyróżnić należy nowoczesny, sensorowy programator, umożliwiający kontrolowanie czasu nagrzewania, możliwość pieczenia na różnych poziomach oraz chłodny front.

piekarnik z funkcją grilla

Amica ED37618X X-TYPE

Piekarnik do zabudowy marki Amica model ED37618X X-TYPE to nowoczesne rozwiązanie do każdej kuchni. Piekarnik ten posiada funkcję grilla, która pozwala na szybkie przygotowanie zdrowych potraw. Mięsa opiekane w piekarniku nie potrzebują dodatku tłuszczu, a ten, zawarty w mięsie, zostaje w trakcie grillowania wytopiony. Tak grillowane potrawy zachowują większość wartości odżywczych oraz nabierają doskonałego smaku. Wysoka temperatura powoduje również szybkie ścięcie białka mięs, co wpływa na ich soczystość i miękkość. Ten model piekarnika, podobnie jak poprzedni, został zaprojektowany w klasie energetycznej A, dzięki czemu w trakcie jego użytkowania możliwe jest generowanie dużych oszczędności. Oprócz tego, omawiany piekarnik Amica został pokryty wewnątrz łatwoczyszczącą emalią, pozwalającą na jego szybkie wyczyszczenie po użyciu.

Amica ED37614B X-TYPE OPENUP

Ostatni na liście, godny polecenia piekarnik z funkcją grilla to Amica model ED37614B X-TYPE OPENUP. Wbudowany grill pozwala na przyrządzanie soczystych, zdrowych i pięknie wyglądających potraw, które smakiem do złudzenia przypominają te, przygotowane na tradycyjnym grillu. Zaletą funkcji grilla w piekarniku Amica jest możliwość szybkiego przygotowania potraw, co bezpośrednio przekłada się na mniejsze rachunki za prąd. Piekarnik ten posiada również nowoczesną funkcję OpenUp, czyli automatyczne otwieranie drzwi. Funkcja ta przydaje się na co dzień, gdy musimy otworzyć drzwi piekarnika, a w dłoniach trzymamy ciężką blachę. W celu otworzenia piekarnika wystarczy delikatnie dotknąć uchwytu, nawet łokciem, a drzwi piekarnika otworzą się automatycznie. Oprócz tego, produkty marki Amica zyskały nową komorę grzewczą, która jest gwarancją równomiernej dystrybucji ciepła oraz stabilnej temperatury wewnątrz piekarnika, co zapewnia równe pieczenie i przyrumienianie potraw.

Piekarnik Amica ED37617W X-TYPE Piekarnik Amica ED37617W X-TYPE

Wysokość (cm) 59.5
Szerokość (cm) 59.5
Głębokość (cm) 57.5
Rodzaj Piekarnik
Klasa efektywności energetycznej A
Zużycie energii przy grzaniu konwencjonalnym (kWh/cykl) 0.99
sprawdź cenę
Piekarnik Beko BIE 22400XP Piekarnik Beko BIE 22400XP

Wysokość (cm) 59.5
Szerokość (cm) 59.4
Głębokość (cm) 56.7
Rodzaj Piekarnik
Klasa efektywności energetycznej A
Zużycie energii przy grzaniu konwencjonalnym (kWh/cykl) 0.88
sprawdź cenę
Piekarnik Amica EB 6521 Fusion Piekarnik Amica EB 6521 Fusion

Wysokość (cm) 59.5
Szerokość (cm) 59.5
Głębokość (cm) 57.5
Rodzaj Piekarnik
Klasa efektywności energetycznej A
Zużycie energii przy grzaniu konwencjonalnym (kWh/cykl) 0.99
sprawdź cenę
Kliknij, by ocenić ten wpis!
[Total: 1 Average: 5]
+ posts
About The Author
admin