Malakser – co to jest za urządzenie i czy warto w niego inwestować?

Czytasz teraz
Malakser – co to jest za urządzenie i czy warto w niego inwestować?

Nie da się ukryć, że kuchnia jest najbardziej wymagającym pomieszczeniem w całym domu. To właśnie w niej, znajduje się najwięcej sprzętów gospodarstwa domowego, które nie tylko umożliwiają, ale również ułatwiają i przyspieszają przygotowywanie potraw. Nowoczesne sprzęty, często posiadają wiele funkcji, dzięki czemu jedno urządzenie jest w stanie zastąpić kilka innych. Przykładem takiego sprzętu jest malakser – funkcjonalny robot kuchenny.

Funkcjonalny robot kuchenny

Malakser to urządzenie zaliczane do jednego z najbardziej popularnych robotów kuchennych. Został wyposażony w szereg przydatnych funkcji, które okazują się być nieocenione podczas kuchennych obowiązków. Wiele osób porównuje malakser ze zwykłym mikserem – tymczasem właściwości obu sprzętów są zupełnie różne. Malakser daje nam o wiele więcej możliwości. Pomoże podczas codziennego przygotowania posiłków, sprawdzi się także podczas okazjonalnego pieczenia. Pozwoli zaoszczędzić czas i energię, ponieważ jest w stanie wykonywać wiele różnych czynności – zmiksuje, wyciśnie, zmieli, zblenduje, posieka i ubije. Mnogość funkcji sprawia, że z pomocą malaksera jesteśmy w stanie przygotować niemal każdą potrawę.

Jedno urządzenie, które zastępuje kilka innych

Producenci wciąż dbają o swoje produkty, udoskonalają je i wyposażają w wiele nowoczesnych funkcji. Dlatego właśnie w sklepach, jest ogromny wybór malakserów – poszczególne modele różnią się między sobą ceną, wielkością oraz konstrukcją. Im więcej dodatkowych funkcji i parametrów, tym wyższa cena urządzenia. Malakser to dość duży, jednorazowy wydatek. Jednak, biorąc pod uwagę jego użyteczność i funkcjonalność, to inwestycja naprawdę się opłaca. Malakser z łatwością zastąpi kilka innych urządzeń i umili czas spędzony w kuchni.

zmywarka Robot kuchenny Braun FP 3131WH

Moc (W) 800
Ilość prędkości 2
Tryb pulsacyjny tak
Pojemność malaksera (l) 2.1
sprawdź cenę

Specyficzna budowa silnika

Większość małych urządzeń AGD, z których korzysta się w kuchni, bardzo szybko się nagrzewa. Sprawia to, że nie można używać ich zbyt długo – w przeciwnym razie mogą się spalić. Malaksery wyposażone są w silniki nowej generacji. Dzięki temu nagrzewają się znacznie wolniej, a więc czas ich pracy zostaje wydłużony.
Ponadto, malaksery posiadają również dodatkowe akcesoria, które jeszcze bardziej poszerzają ich możliwości. Warto również wspomnieć, że nowoczesne malaksery pracują stosunkowo cicho, co znacznie wypływa na komfort użytkowania.

Kliknij, by ocenić ten wpis!
[Total: 1 Average: 5]
+ posts
About The Author
admin