Jaka zmywarka do 1500 zł?

Czytasz teraz
Jaka zmywarka do 1500 zł?

Nowoczesna i funkcjonalna zmywarka do naczyń nie musi być droga. W sprzedaży dostępne są ekonomiczne, wielofunkcyjne i co najważniejsze tanie zmywarki, które poradzą sobie z każdym domowym wyzwaniem. Jakie są różnice pomiędzy poszczególnymi modelami? Na co zwrócić uwagę, aby zmywarka do 1500 zł była trafionym zakupem?

Zmywarki wolnostojące

Zmywarki wolnostojące to doskonały wybór dla osób chcących podkreślić nowoczesną estetykę kuchni poprzez wyeksponowanie profesjonalnego sprzętu AGD, jakim jest zmywarka do naczyń. Posiadając odpowiedni model zyskujemy bezcenny czas i oszczędności. Która tania zmywarka do 1500 zł będzie najlepsza?

Zmywarka Bosch SMS25EI01E

Wymiary 60 X 84,5 X 60 cm, Klasa energetyczna A ++, Pojemność: 13 kompletów naczyń.
Dzięki wyposażeniu w technologię ActiveWater zmywarka maksymalizuje efektywność działań poprzez pełne wykorzystanie potencjału dostarczonej wody. Urządzenie na cykl mycia zużywa zaledwie 9,5 l wody. Ponadto sprzęt posiada programy, które automatycznie dostosowują ilość dostarczonej wody, temperaturę oraz czas płukania w zależności od ilości naczyń i ich poziomu zabrudzenia.
Zmywarka Bosch jest niezwykle łatwa w obsłudze. Producent uposażył ją w system RackMatic, dzięki czemu możemy w łatwy sposób zmieniać wysokość górnego kosza, dostosowując przestrzeń do rozmiaru i ilości naczyń. Dodatkowym atutem jest możliwość uzyskania 10-letniej gwarancji przed rdzewieniem, jeżeli zdecydujemy się na rejestrację sprzętu na stronie producenta.

Podsumowanie:
– bardzo wysoki poziom energooszczędności,
– bardzo wysoki poziom wodooszczędności,
– bardzo duża pojemność.

Dla kogo?
Z powodu oszczędności zasobów i dużej pojemności zmywarka sprawdzi się doskonale dla dużych rodzin.

zmywarka do 1500 zł

Zmywarka Bosch SPS25CI05E

Wymiary 45 X 84,5 X 60 cm, Klasa energetyczna A+, Pojemność: 9 kompletów naczyń.
Jednym z najważniejszych atutów tego modelu jest wyposażenie go w czujnik AquaSensor, który umożliwia urządzeniu sprawdzenie bieżącego zabrudzenia oraz zużycia wody. Przez takie rozwiązanie zmywarka w cyklu wykorzystuje 8,5 l wody. Ponadto sprzęt posiada funkcję VarioSpeed Plus. Dzięki temu jednym kliknięciem można skrócić czas mycia, przy zachowaniu pełnej efektywności nawet o 66%.
Ponadto Bosch uposażył zmywarkę w Asystenta Dozowania. W praktyce oznacza to, iż tabletka do mycia naczyń umieszczona zostaje w specjalnym pojemniku, który umożliwia stopniowe rozprowadzanie środka. Pozwala to na pełne wykorzystanie potencjału tabletki. Sprzęt posiada też sensor załadunku, dzięki czemu zmywarka może dostosować ilość dostarczanej wody do aktualnej potrzeby.

Podsumowanie:
– wysoki poziom energooszczędności,
– bardzo wysoki poziom wodooszczędności,
– możliwość skracania czasu pracy,
– duża pojemność.

Dla kogo?
Dzięki możliwości skracania czasu pracy oraz wykorzystania zmywarki przy minimalnym wypełnieniu sprawdzi się doskonale dla osób zabieganych.

Zmywarka Bosch SPS25FI03E

Wymiary 45 X 84,5 X 60 cm, Klasa energetyczna A+, Pojemność 10 kompletów naczyń
Kolejna zmywarka do 1500 zł, która wyróżnia się pod kilkoma względami. Jednym z nich jest wyjątkowo niski poziom generowanych podczas pracy dźwięków. Urządzenie zawdzięcza to energooszczędnemu silnikowi EcoSilence Drive™, który funkcjonuje bez generujących tarcie szczotek. Innym atutem jest wyjątkowo duża ilość możliwości manipulowania wewnętrzną przestrzenią dzięki technologii VarioFlex.
Oznacza to, że zarówno górny, jak i dolny kosz posiada od 4 do 6 ruchomych elementów pozwalających dostosować przestrzeń do naczyń o zróżnicowanych gabarytach. Ponadto urządzenie posiada szufladę Vario 3, która stanowi dodatkowy poziom załadunku. Innym atutem jest dodatkowy program do cienkiego szkła, czy też możliwość opóźnienia czasu startu zmywarki.

Podsumowanie
– wysoki poziom energooszczędności,
– wysoki poziom wodooszczędności,
– duża pojemność.

Dla kogo?
Ten model zmywarki jest rozwiązaniem wyjątkowo uniwersalnym. Sprawdzi się doskonale dla osób kochających gotowanie i używających zróżnicowanych pod względem materiału i gabarytu naczyń.

zmywarka do 1500 zł Zmywarka Bosch SMS 25EI01E
Aktualnie Brak
Instalacja: Wolnostojąca
Szerokość (cm): 60
Klasa efektywności energetycznej: A+
Pojemność znamionowa (kpl.): 13
Roczne zużycie energii (kWh/rok): 294
Roczne zużycie wody (litr/rok): 2660
Ilość programów: 5
zmywarka do 1500 zł
zmywarka do 1500 zł Zmywarka Bosch SPS 25CI05E
Aktualnie Brak
Instalacja: Wolnostojąca
Szerokość (cm): 45
Klasa efektywności energetycznej: A+
Pojemność znamionowa (kpl.): 9
Roczne zużycie energii (kWh/rok): 220
Roczne zużycie wody (litr/rok): 2380
Ilość programów: 5
zmywarka do 1500 zł
zmywarka do 1500 zł Zmywarka Bosch SPS 25FI03E
Aktualnie Brak
Instalacja: Wolnostojąca
Szerokość (cm): 45
Klasa efektywności energetycznej: A+
Pojemność znamionowa (kpl.): 10
Roczne zużycie energii (kWh/rok): 237
Roczne zużycie wody (litr/rok): 2660
Ilość programów: 5
zmywarka do 1500 zł
Kliknij, by ocenić ten wpis!
[Total: 1 Average: 5]
+ posts
About The Author
admin